24 серпня 2016 / Акцент

Пошуки модернізації

Пошуки модернізації

ПАТ «Укрзалізниця» підписало черговий меморандум про співпрацю з оновлення тягового рухомого складу з польською компанією Newag. Подія відбулася 17 серпня в Києві за участю Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцеха Балчуна, члена правління Олександра Бужора та Голови правління Newag group Збігнева Конечека.

— У нас гігантські потреби у модернізації та відновленні рухомого складу, адже ми одна з найбільших залізниць у світі. І це усвідомлюють провідні виробники рухомого складу, демонструючи велику зацікавленість у співпраці, — прокоментував підписання меморандуму В. Балчун, наголосивши, що нещодавно подібні документи узгоджені і з іншими великими компаніями-виробниками залізничної техніки, а саме: General Electric (США) та Bombardier (Канада).

Голова правління наголосив, що ПАТ «Укрзалізниця» відкрите до співпраці й чекає наступних пропозицій. «Процес триває. Ми всебічно вивчаємо можливості ринку з тим, щоб тендерні процедури, пов’язані з модернізацією рухомого складу, гарантували нам вибір оптимальних рішень», — зазначив В. Балчун.

Як зазначається у підписаному меморандумі, сторони домовилися опрацювати питання створення тягового рухомого складу та впровадження рішень щодо його модернізації. Наступним кроком щодо співпраці стануть консультації технічних спеціалістів.

Нагадаємо, що однією з головних вимог до майбутніх можливих партнерів з модернізації рухомого складу є готовність застосувати сучасні технології на виробничих потужностях українських підприємств.

Одним з проектів, що наразі активно проробляється, є модернізація серій локомотивів М62 та 2М62У з фінансуванням з боку німецького банку KfW. Визначаються умови фінансування та технічні вимоги, що стануть основою для оголошення тендера. Відповідні розпорядження були дані минулого тижня на засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

Довідка

Компанія Newag group (Польща) вже має досвід глибокої модернізації ширококолійних локомотивів радянського зразка. Зокрема, починаючи з 2007 р., вона вже оновила понад 20 тепловозів М62 для залізниць Польщі та країн Балтії. Модернізовані локомотиви отримали позначення 311D. Крім того, підприємство займається модернізацією пасажирських вагонів, виготовленням багатосистемних локомотивів та моторвагонного рухомого складу.

 
Для додавання коментарiв Ви маєте бути зареєстрованi.
реєстрацiя | авторизацiя
 Вересень 2017 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Яка рубрика в «Магістраль-експрес» Вам подобається найбільше?
Вікно у залізницю (19)
Розмова в купе (14)
Сканворд (8)
Особистість (2)

ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников Залізничне перехрестя
 
Усі права захищено © 1992—2010 Редакція газети "Магiстраль"
За повного передруку матеріалу посилання на статтю обов'язкове.
За часткового передруку матеріалів сайту посилання на www.magistral-uz.com.ua обов'язкове.
Контакти: Тел./факс: 465-01-90, E-mail:magistral@uz.gov.ua