14 грудня 2016 / Акцент

«Січ» підкорює південь та схід

«Січ» підкорює південь та східОлена ЛОСЬ

Вранці 12 грудня з першої платформи вокзалу станції Київ-Пасажирський урочисто рушив четвертий поїзд Єднання України «Труханівська Січ».

Серед пасажирів агітпотягу — волонтери, студенти, військові, громадські діячі та активна молодь, тобто ті, хто прагне сприяти консолідації суспільства та взаєморозумінню мешканців різних куточків України. ПАТ «Укрзалізниця» традиційно підтримало таку всеукраїнську акцію та безоплатно надало поїзд для патріотичного руху.

Цього разу агітаційний потяг перебуватиме у дорозі з 12 по 21 грудня та зyпиниться у таких містах: Дніпрі, Запоріжжі, Волновасі, Маріуполі, Бердянську, Генічеську, Херсоні, Миколаєві (символічно, що на День Святого Миколая команда поїзда перебуватиме саме в цьому місті) та Одесі. Учасники повернyться до столиці 22 грудня. Пасажири агітпоїзда за укоріненою традицією проведуть концерти, лекції та різноманітні творчі майстер-класи у навчальних закладах та будинках культури зазначених міст. Будуть організовані дискусійні майданчики та відкриті столи.

Першою зyпинкою для активістів стане місто Чигирин. Там у волонтерів буде відповідальна місія — завітати до резиденції Святого Миколая та отримати від нього подарунки, які потім передадуть дітям і військовим, котрі перебувають у зоні АТО. Через морську специфіку регіону, яким буде рухатися потяг єднання, особливий акцент робитимуть на популяризації служби у військово-морських силах.

Отаман потяга, голова громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «КолоМедіа» Микола Бондар розповів «Магістралі»: «Наша мета лишається та сама: об’єднувати Україну. Цього разу їдуть представники кількох областей — Донецької, Луганської, Рівненської та Волинської. На жаль, через епідемію грипу нас трохи менше, але дорогою приєднаються ще люди. Гарна новина у тому, що ми зможемо завітати до Волновахи та Маріуполя, куди не могли потрапити раніше, коли об’їжджали Донеччину».

Нагадаємо, що перший агітаційний поїзд «Труханівська Січ» із Києва відправився на Схід України 20 квітня 2016 р.

 
Для додавання коментарiв Ви маєте бути зареєстрованi.
реєстрацiя | авторизацiя
 Вересень 2017 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Яка рубрика в «Магістраль-експрес» Вам подобається найбільше?
Вікно у залізницю (19)
Розмова в купе (14)
Сканворд (8)
Особистість (2)

ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников Залізничне перехрестя
 
Усі права захищено © 1992—2010 Редакція газети "Магiстраль"
За повного передруку матеріалу посилання на статтю обов'язкове.
За часткового передруку матеріалів сайту посилання на www.magistral-uz.com.ua обов'язкове.
Контакти: Тел./факс: 465-01-90, E-mail:magistral@uz.gov.ua