27 липня 2016 / Акцент

Соціальні інвестиції

Соціальні інвестиції

Із 1 липня 2016 р. підвищуються посадові оклади і тарифні ставки всіх працівників ПАТ «Укрзалізниця». Очікувана залізничниками подія стала можливою завдяки конструктивному і, зазначимо, непростому діалогу між керівництвом ПАТ «Укрзалізниця» та лідерами профспілок.

Про те, що працівникам залізничного транспорту вже з початку липня нараховуватимуть підвищені на 20—25 % оклади, йдеться у Меморандумах, зокрема у документі, який було підписано у п’ятницю, 22 липня, між Головою правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцехом Балчуном та лідером профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадимом Бубняком. 

Перед знаковим заходом — візуванням важливого документа — голова профспілки Вадим Бубняк зазначив, що завдяки спільній і плідній роботі з Головою правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцехом Балчуном фахівці двох команд (профспілкової та сталевої магістралі) досягли компромісу в питанні підвищення оплати праці залізничників.

Як підкреслив Вадим Михайлович, перед профспілкою залізничників і транспортних будівельників України та членами правління компанії стоять спільні завдання. Перше — це підвищення мотивації праці та, як наслідок, високої продуктивності роботи. Друге — стійке зростання добробуту робітників і службовців галузі. Третє — впровадження ефективної політики оплати праці, що буде зрозуміла всім, а також убезпечення від ручного управління на місцях. Четверте — посилення відповідальності керівників і зниження рівня корупції.

Дотримуючись принципу доцільності об’єднання зусиль для досягнення поставленої мети Сторони домовилися, що з 1 липня на 25 % зростуть тарифні ставки й посадові оклади працівникам, діяльність яких напряму пов’язана з наданням послуг з перевезення вантажів і пасажирів, ремонтом, технічним обслуговуванням рухомого складу та інфраструктури, а також спеціалістам апарату управління ПАТ «Укрзалізниця», регіональних філій і філій, а також на 20 % іншим працівникам.

— Члени правління ПАТ «Укрзалізниця» не відірвані від життя та добре розуміють відповідальність і складність роботи залізничників й очікування людей щодо зростання оплати праці, — каже пан Войцех. — Ми також усвідомлюємо свою відповідальність при прийнятті цього рішення, адже перед менеджерами компанії стоїть завдання організувати персонал і виробничий процес так, щоб досягти якомога вищих фінансових результатів. Відповідно знаємо про наслідки сьогоднішнього підписання Меморандуму, які нам потрібно буде компенсувати важкою роботою над поліпшенням ефективності.

На завершення короткого й ділового заходу, як і очікувалося, був підписаний Меморандум, де також зазначено, що до 1 жовтня буде розроблено і введено нове Положення про оплату праці робітників і службовців ПАТ «Укрзалізниця». Підбиваючи підсумок нашої розмови, Войцех Балчун сказав: «Підготовлено план перетворень залізничної галузі, тож, сподіваюся, що спільними зусиллями та за підтримки громадськості ми повернемо добре ім’я Укрзалізниці».

Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим БУБНЯК:

«Упевнений, що співробітники сталевої магістралі по достоїнству оцінять, скажу так, соціальний крок, який був зроблений Головою правління ПАТ «Укрзалізниця» та його командою. І, як результат, трьохсоттисячний колектив залізничників з розумінням і довірою поставиться до проведення реформ. Крім того, сподіваюся, що до питання величини окладів і тарифних ставок ми незабаром повернемося
BB.jpgзнову — після підготовки спільного документа з корпоративної системи оплати праці».

Голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех БАЛЧУН:

«Сьогодні правління компанії демонструє відкритість, а рішення про підвищення тарифних ставок і посадових окладів — це сигнал про нашу готовність до діалогу. У той же час ми чекаємо, що співробітники відомства своєю працею сприятимуть проведенню реформ.

Місія правління ПАТ «Укрзалізниця» досить складна. До того ж відчувається великий опір наміченим перетворенням, основне завдання яких — зробити галузь прибутковою й мотивувати робітників і службовців сумлінно працювати і, як наслідок, пишатися своєю роботою та причетністю до великого залізничного колективу. Впевнений, що спільними зусиллями ми досягнемо поставленої мети».

 
Для додавання коментарiв Ви маєте бути зареєстрованi.
реєстрацiя | авторизацiя
 Вересень 2017 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Яка рубрика в «Магістраль-експрес» Вам подобається найбільше?
Вікно у залізницю (19)
Розмова в купе (14)
Сканворд (8)
Особистість (2)

ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников Залізничне перехрестя
 
Усі права захищено © 1992—2010 Редакція газети "Магiстраль"
За повного передруку матеріалу посилання на статтю обов'язкове.
За часткового передруку матеріалів сайту посилання на www.magistral-uz.com.ua обов'язкове.
Контакти: Тел./факс: 465-01-90, E-mail:magistral@uz.gov.ua