28 грудня 2016 / Акцент

Відкриті до шукачів

Відкриті до шукачівОлексій ЛОСИНЕЦЬ

Понад 400 пропозицій на працевлаштування — від п’яти виробничих підрозділів регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». Перший мобільний ярмарок вакансій нещодавно відбувся у приміщенні залізничного вокзалу Одеси.

Захід, організований Одеським міським центром зайнятості населення за підтримки служби кадрової та соціальної політики одеської магістралі, зібрав два десятки роботодавців і зацікавив кілька сотень шукачів, серед яких є й ті, хто бажає працювати на залізниці.

— За час ярмарку до наших фахівців звернулося майже 40 осіб, у тому числі і переселенці з Донбасу. На жаль, прийнятих на роботу до виробничих підрозділів філії поки що нема, — підбила попередні підсумки заходу заступник начальника служби Лариса Маслова.

Втім, директор міського центру зайнятості Андрій Яцеленко впевнений, що така форма мобільної роботи й надана можливість відкритого спілкування з роботодавцем допомагає швидше знайти бажану роботу.

— Проект «Квиток до успіху», що наразі ми реалізовуємо, передбачає регулярне проведення ярмарок вакансій на залізничному вокзалі. Вже є попередні домовленості з керівництвом регіональної філії «Одеська залізниця» щодо спільної організації та проведення таких заходів. Планується, що в наступних ярмарках братиме участь не менше 30 роботодавців та пропонуватиметься щонайменше 2 тис. вакансій для громадян, які знаходяться в пошуку, — анонсував А. Яцеленко.

До речі

На сьогодні регіональна  філія «Одеська залізниця» має 4 тис. 700 вакансій за різним фахом на півдні та в центрі країни. Серед першочергових кадрових потреб — слюсарі з ремонту рухомого складу, електромонтери контактної мережі, електромеханіки СЦБ, монтери колії, оглядачі вагонів і провідники пасажирських вагонів.

 
Для додавання коментарiв Ви маєте бути зареєстрованi.
реєстрацiя | авторизацiя
 Серпень 2017 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
Яка рубрика в «Магістраль-експрес» Вам подобається найбільше?
Вікно у залізницю (19)
Розмова в купе (14)
Сканворд (8)
Особистість (2)

ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников Залізничне перехрестя
 
Усі права захищено © 1992—2010 Редакція газети "Магiстраль"
За повного передруку матеріалу посилання на статтю обов'язкове.
За часткового передруку матеріалів сайту посилання на www.magistral-uz.com.ua обов'язкове.
Контакти: Тел./факс: 465-01-90, E-mail:magistral@uz.gov.ua