26 вересня 2012 / Вітання

Вітання

Вітання

Шановні друзі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 20-річчя виходу першого номера Всеукраїнської транспортної газети «Магістраль»!

Разом зі становленням і розвитком Укрзалізниці вдосконалювалося й ваше видання. Багато чого змінилося за два десятиліття: обсяг, поліграфічне виконання, назви рубрик і тематичних сторінок. Але газета «Магістраль» була й залишається найкомпетентнішим виданням в Україні для професіоналів транспортної галузі.

За ці роки газета стала високою трибуною залізничників, з якої кожний може висловити свою небайдужу думку. «Магістраль» віддзеркалює будні галузі, сторінки вашої газети насичені актуальною і корисною інформацією про життєдіяльність усіх шести залізниць України.

Своєю роботою журналісти роблять неоціненний внесок у літопис залізничної галузі країни, а статті про впровадження новітніх технологій, модернізацію виробництва, поліпшення соціально-побутових умов, оздоровлення і відпочинок залізничників стимулюють на обмін досвідом, пошук вірних і оптимальних рішень. 

Для друкованого видання 20 років — це тільки початок шляху. І нехай для «Магістралі» він буде оксамитовим, багатим на добрі новини, цікаві зустрічі, незабутні матеріали. Нехай рік у рік газета додає не лише в тиражі, але й у кількості шпальт. Від себе особисто та від усього колективу Південної залізниці бажаю вам, шановні колеги, невичерпного натхнення, творчих злетів та вагомих здобутків, наснаги, злагоди і щастя на довгі роки!

З повагою начальник Південної залізниці 
Віктор ОСТАПЧУК

Дорогий колектив газети «Магістраль»!

Від імені працівників та ветеранів Львівської залізниці щиро вітаю вас та усіх шанувальників видання з прекрасним ювілеєм — 20-річчям виходу газети! 

От уже 20 років газета «Магістраль» крокує поруч з кожним працівником залізничної галузі, з кожним рішенням і кожним проектом. Її називають і дорожнім рупором, і агітатором, і пропагандистом, але правда криється у тому, що насправді вона – помічниця, дорожня порадниця і розрадниця. «Магістраль» — це справжній підручник з історії залізниці незалежної України!

Її сторінки назавжди запам’ятали те, чого вже не розкаже ніхто, вона стала обов’язковим атрибутом кожної залізничної сім’ї —  на Львівщині і Донеччині, Дніпропетровську і Криму, у Києві, Харкові чи Одесі. Для працівників залізниці вона  не просто засіб масової інформації у звичному розумінні слова, «Магістраль» — це простір для дискусій, можливість висловити свою думку і прочитати думки інших, поринути у вир залізничних подій та емоцій.

На сторінках видання кипить життя колійників і зв’язківців, пасажирників та енергетиків, руховиків і вагонників, зрештою, кожного, хто гордо називає себе залізничником. Колектив журналістів-залізничників з честю виконує поставлене перед собою завдання — бути у вирі подій і розповідати про це, аби розповідь стала своєрідною складовою нашої спільноти, ім’я якій — залізнична сім’я. 

З нагоди ювілею улюбленої газети зичу кожному залізничнику працювати так, аби про нього писали на шпальтах «Магістралі», а газеті —  бути справжнім другом і помічником кожного читача-залізничника. Нехай міцне здоров’я і родинне благополуччя буде надійною основою плідної творчої праці, хай у колектив вливаються молоді фахівці, а досвідчені автори тішать цікавими історіями і вдумливою аналітикою. Гострого пера «Магістралі», непересічних героїв, яскравих подій і сталевої впевненості в успішному майбутньому!

Зі щирими побажаннями  начальник ДТГО «Львівська залізниця»
Богдан ПІХ

Шановні друзі!

Від імені Ради Асоціації ветеранів війни та праці залізничного транспорту України сердечно вітаю колектив редакції газети «Магістраль», її читачів та дописувачів з 20-річним ювілеєм!

Минулі роки були наповнені щоденною творчою працею журналістів газети, аби висвітлювати найголовніші теми — створення залізничного транспорту нашої держави. Водночас чільне місце в газеті посідають матеріали на соціальні теми, в центрі яких — людина праці. Ми щиро вдячні редакції газети за систематичне висвітлення діяльності ветеранських організацій галузі, розповіді про людей, які віддали кращі роки свого життя роботі на залізничному транспорті. Багато з них проявили відвагу та героїзм, захищаючи Батьківщину в роки Великої Вітчизняної війни, і зараз працюють у громадських ветеранських організаціях.

З упевненістю можемо стверджувати, що «Магістраль» за минулі роки стала улюбленою газетою залізничників. Бажаємо вам, дорогі друзі, подальших творчих успіхів, міцного здоров’я та особистого щастя!

З повагою Голова Ради Асоціації 
Анатолій СИДОРЕНКО  

До багнета прирівняли перо!

За 20 років праці на ниві журналістики «Магістраль» отримала чимало прихильників. Працівники транспортної галузі знаходять на сторінках видання актуальну та потрібну інформацію, що дає змогу оцінити свої здобутки чи врахувати недоліки. Державна спеціальна служба транспорту, яку я очолюю, також приділяє чималу увагу матеріалам, що друкуються на сторінках видання. Підрозділи та військові частини нашої служби вже багато років передплачують газету. Наші офіцери, прапорщики, сержанти й солдати постійно читають «Магістраль». Адже це чи не єдине видання, яке охоплює події у всій транспортній галузі України. Багатотисячний наклад газети свідчить, перш за все, про армію вірних читачів. Показово, що редакція чималу увагу приділяє здобуткам людей, і не лише керівникам, а й простим працівникам, які своєю наполегливою працею розвивають та підтримують транспортну галузь нашої країни. Звертаючись до колективу редакції, хотів би наголосити, що ви робите потрібну та корисну справу. Проте вважаю, що в майбутньому все ж таки потрібно розширювати мережу розповсюдження газети.

Від імені Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури та від себе особисто бажаю вам гострого пера та високих творчих здобутків. Сподіваємося, що ви неодноразово будете нашими гостями, а представники Держспецтрансслужби — героями ваших публікацій!

З повагою Голова Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту
генерал-лейтенант Микола МАЛЬКОВ

Шановні журналісти!

Від багатотисячного колективу Південно-Західної залізниці, а також від себе особисто вітаю колектив газети «Магістраль» з 20-річчям!

Сьогодні ваша газета є інформаційним брендом усіх залізниць України. Знане видання майже ровесник нашої держави і стало популярним часописом історії діяльності українських залізниць від самих витоків створення Державної адміністрації залізничного транспорту України.

Саме вам вдалося впродовж 20 років створювати якісні матеріали про роботу всіх залізниць. А інформація, яка з’являється на сторінках вашої газети, допомагає краще зрозуміти актуальні завдання залізничної галузі.

Ви завжди були відвертими та об’єктивними. Свобода слова, думки, волевиявлення людей упродовж усіх цих років — є визначальними і назавжди залишаються пріоритетами вашої редакційної роботи.

Впевнений, що й надалі обраний газетою шлях, моральні чесноти, неспинне прагнення змінювати життя залізничників на краще залишатимуться домінуючими орієнтирами для журналістів вашого видання.

Начальник ДТГО «Південно-Західна залізниця»
Олексій КРИВОПІШИН

Коллектив газеты «Магістраль»!

Сразу хочу сказать, что «Магістраль» имеет свое, хорошо узнаваемое лицо. И это, безусловно, большой плюс.  Из года в год газета становится  более информативной и содержательной. И особенно радует то, что на страницах издания появляется много материалов на темы, которые волнуют сегодня тружеников стальных магистралей: будущее железнодорожного транспорта, повседневные проблемы и трудности, которые подстерегают сегодня нашу  отрасль на пути кардинальных преобразований. Одним словом, круг тем, которые освещаются в газете, довольно разнообразен. И это правильно, ведь «Магiстраль» имеет статус Всеукраинского транспортного издания, следовательно, в сфере ее интересов должна быть  самая широкая тематическая палитра. И все же хотелось бы пожелать журналистам «Магiстралі», прежде всего, быть объективными и достоверными. Ведь от этого во многом зависит авторитет газеты, расширение читательской аудитории. Поэтому жду от вас побольше правдивых, грамотных и интересных статей. Желаю газете всегда  быть на волне событий, находить актуальные  информационные поводы, равняться на лучшие традиции транспортной печати и быть настоящим собеседником для читателя, каким когда-то был для нас всесоюзный «Гудок».

Начальник Донецкой железной дороги 
Николай РОГОВ

Шановні працівники редакції газети «Магістраль»!

Від імені колективу державного підприємства «Український транспортно-логістичний центр»  та від себе особисто щиро вітаю вас із ювілеєм – 20-річчям з дня виходу першого номера газети «Магістраль».

20 років улюблена галузева газета — поряд із нами, 20 років ми отримуємо від неї цікаву оперативну інформацію про події у світі, перспективи галузі, про людей, які поєднали свою долю з долею залізничного транспорту.

З нагоди свята зичимо всьому колективу газети «Магістраль» та її читачам міцного здоров’я, натхнення, невпинного руху вперед, творчих знахідок, примноження читацької аудиторії, благополуччя та добробуту в родинах.

Нехай ваше життя буде світлим і радісним, як ваше славне свято, а дружні вітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку вашої душі.

З повагою директор ДП «УТЛЦ»
Володимир ІВАЩУК

Шановні журналісти «Магістралі»!

Від колективу Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна прийміть найщиріші вітання з нагоди 20-річчя виходу першого номера газети.

Бажаємо вам творчих успіхів, примноження читацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров’я, особистого щастя, цікавих тем, сміливих проектів і наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики.

Нехай на сторінках «Магістралі» завжди будуть розповіді про радісні та яскраві події, а нові задуми та ідеї дописувачів сприяють процвітанню залізничного транспорту України.

Ректор університету
Олександр ПШІНЬКО

Шановні колеги!

Щиро вітаємо колектив газети «Магістраль» з ювілеєм — 20-­річчям вiд дня заснування!

Сьогодні можна впевнено сказати, що газета не просто витримала іспит часом і стала авторитетним джерелом інформації. «Магістраль» пише літопис новітньої історії Українських залізниць — сотні тисяч примiрникiв, величезна кількість публікацій.

На сторінках вашого видання, починаючи вiд дати його заснування по теперішній час, завжди оперативно та об’єктивно висвітлюється багатогранне життя залізничників України.

Для багатьох українців газета — не лише інформатор, а передусім — співрозмовник. Тому бажаємо бути для всіх наших передплатників завжди цікавим і щирим другом, спілкування з яким взаємно збагачувало б майстрів газетного рядка, дописувачів і читачів новими корисними знаннями.

Запорукою багаторічного успіху «Магістралі» стали професійність, майстернiсть і талант журналістів, позаштатних авторів, знання, досвід і організаторські здібності керівництва редакції, влучнiсть слова і різноманітність тематики, в центрі якої — людина праці, до якої і звертається Всеукраїнська транспортна газета «Магістраль».

Бажаємо вам, дорогi друзi, міцного здоров’я та щастя, натхнення та завзяття, нових творчих успіхів та здобутків, любові та відданості читачів!

З повагою редакція газети «Чорноморський гудок»
Одеської залізниці

Дорогі друзі!

Від імені багатотисячного колективу Придніпровської залізниці та особисто від мене прийміть найщиріші вітання з нагоди 20-річного ювілею «Магістралі» — газети шанованої та рейтингової на читацькій ниві України!

За два десятиліття своєї творчої діяльності високопрофесійний залізничний часопис зарекомендував себе як видання актуальної, оперативної, гострої, однак чесної та об’єктивної інформації, як газета виробнича й людяна водночас.

Особисто я читаю «Магістраль» з першого номера. І кожного разу, зрозуміло, перш за все відшукую на її шпальтах матеріали, що висвітлюють виробниче та соціальне життя моєї рідної Придніпровської магістралі. Проте не менш зацікавлено перечитую новини і з Міністерства інфраструктури, і з Укрзалізниці, і з інших залізниць України. Особливо імпонує те, що газета публікує професійну, виважену, втім, незаангажовану інформацію, яка завжди знаходить свого адресата і навряд чи кого залишає байдужим. У результаті кожен залізничник, незалежно від посади, відкриває на сторінках «Магістралі» щось нове, корисне чи цікаве для себе, крізь призму полярності думок бачить, які проблеми вирішує галузь, розуміє, який напрямок є перспективним.

Також читачам до вподоби й те, що газета не боїться висвітлювати проблемні питання. Упевнений, що кожен керівник, гортаючи «Магістраль», замислюється над «вузькими місцями» й «больовими точками» —  і це спонукає його до активніших, більш рішучих дій у вирішенні як тактичних, так і стратегічних завдань.  Особливо це актуально у нелегкий, небезболісний період реформування залізничної галузі, тему якого «Магістраль» широко й відверто висвітлює на своїх шпальтах.

Ми цінуємо вашу роботу, той внесок, який ви робите у розвиток залізничного транспорту. Саме завдяки  вашим зусиллям читачі газети отримують повну, виважену та якісну  інформацію про сьогодення українських залізниць, про їх славетну історію та впевнену перспективу.

Щиро бажаю редакційному колективові «Магістралі» не зупинятися на досягнутому, підкорювати нові вершини. Сил, здоров`я та натхнення на нові творчі звершення! Цікавих тем та наснаги на нелегкій журналістській ниві!

З повагою  начальник ДП «Придніпровська залізниця»
Олександр МОМОТ

Шановний колектив редакції газети «Магістраль»!

Від імені трудового колективу Одеської залізниці щиро вітаю вас з ювілеєм!

Газета «Магістраль» уже 20 років поспіль крокує пліч-о-пліч із залізницею, віддзеркалюючи основні тенденції її розвитку. Сьогодні ваше видання є невичерпним джерелом достовірної інформації для багатотисячної сім’ї українських залізничників.

Майстерно висвітлюючи сучасні технічні здобутки, а також невідомі сторінки нашої славетної історії, ви двічі на тиждень фіксуєте наші трудові перемоги та долучаєте читачів до історично значущих для залізниць подій, а своєю нелегкою творчою працею розширюєте світоглядні обрії трудівників-залізничників.

Бажаємо вам наснаги, приголомшливих творчих успіхів та широкого читацького визнання на довгі роки!

З повагою начальник Одеської залізниці
Микола ЛУХАНІН

Дорогие друзья!

Сегодня «Магістраль» — единственный печатный орган, в котором всеобъемлюще отображены все аспекты жизнедеятельности отрасли. На страничках газеты можно узнать о перспективах развития отрасли, здесь же поднимаются важные проблемы, отображена жизнедеятельность конкретных структурных подразделений железных дорог. Словом, в «Магістралі» можно компетентно узнать о прошлом, настоящем и будущем отрасли. Хочу также отметить, что благодаря двухформатности газеты читателю предлагается разнообразнейшая информация: от отраслевых новостей — до интервью со звездами и новостями спорта.

Я искренне люблю газету и хочу пожелать ей и в дальнейшем совершенствоваться и развиваться.

Директор ГП «Українська залізнична швидкісна компанія»
Леонид ЛОБОЙКО

Шановні працівники газети «Магістраль»!

Прийміть мої щиросердні вітання з нагоди 20-ї річниці з дня виходу в світ першого номера Всеукраїнського транспортного видання газети «Магістраль»!

Завдячуючи підтримці керівництва Укрзалізниці, професіоналізму колективу редакції за два десятиліття ви сформували найавторитетніше транспортне видання. Газета стала дієвим порадником і надійним орієнтиром у світі інформації, пов’язаної з транспортною тематикою.

Втім, 20 років — це лише початок довгого шляху. Тож хочу побажати вам невичерпної творчої наснаги, цікавих професійних знахідок, вдячних читачів. Щоб паралельно зростанню накладу, збільшувалася й кількість шпальт газети. І щоб замість двох разів на тиждень «Магістраль» з’являлася в поштових скриньках щодня!

Здоров’я, благополуччя, достатку в родинному колі та успіхів на професійній ниві!

З повагою  ректор Української Державної академії залізничного транспорту
Микола ДАНЬКО

Колектив газети «Магістраль»!

Коли я приїхав в Україну, мені бракувало ділової інформації на місцеву залізничну тематику, треба було також вникати у буденне громадсько- політичне життя українців. Хтось із колег дав мені тоді почитати центральну галузеву газету «Магістраль», а наступного дня я став не лише читачем, а й постійним передплатником цього видання.

За допомогою словників та вашої газети я вивчив українську мову, що дозволяє розуміти українських колег. А що стосується інформаційного наповнення галузевого періодичного видання, то, як кажуть поляки, у вас з цим дуже добре. Мені, наприклад, цікаві сторінки, де публікуються матеріали з усіх залізниць та регіонів України. Вони допомагають краще орієнтуватись у транспортній політиці держави. Крім того, з інтересом читаю статті про залізниці з усього світу.

Вважаю, що у редакції газети «Магістраль» працюють талановиті журналісти, справжні фахівці, які щодня живуть одним подихом з тими людьми, про яких  пишуть, тобто з нами — залізничниками.

Сьогодні  «Магістралі» виповнюється 20 років, з чим вас щиро вітаю. Впевнений, що з таким високопрофесійним підходом до своєї справи це видання житиме доти, доки існуватиме залізниця.

Генеральний директор представництва
АТ «Польські державні залізниці» в Україні
Яцек КУГЛЕР

 
Для додавання коментарiв Ви маєте бути зареєстрованi.
реєстрацiя | авторизацiя
 Червень 2017 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
Яка рубрика в «Магістраль-експрес» Вам подобається найбільше?
Вікно у залізницю (19)
Розмова в купе (14)
Сканворд (8)
Особистість (2)

ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников Залізничне перехрестя
 
Усі права захищено © 1992—2010 Редакція газети "Магiстраль"
За повного передруку матеріалу посилання на статтю обов'язкове.
За часткового передруку матеріалів сайту посилання на www.magistral-uz.com.ua обов'язкове.
Контакти: Тел./факс: 465-01-90, E-mail:magistral@uz.gov.ua