21 липня 2017 / Новини залізниць

У спекотні дні літа залізничники посилили заходи з безпеки руху

У зв’язку з підвищенням температури повітря в Україні залізничники вживають додаткових заходів для забезпечення безпеки руху залізничного транспорту, докладають зусиль для створення комфортних умов проїзду пасажирів.

 Так, для покращення умов проїзду пасажирів на залізниці проводяться контрольні перевірки систем водопостачання, вентиляції та кондиціювання в пасажирських вагонах перед кожним відправленням у рейс. За необхідності кожен пасажир може звернутися до провідника по аптечку. Якщо самопочуття швидко погіршується, начальник поїзда може викликати бригаду швидкої допомоги до найближчої станції. Крім того, кваліфікована допомога надається в медичних пунктах на вокзалах залізниці.

Комфортна подорож залежить не тільки від наявності кондиціонера, а в першу чергу від стану рейок, які щодня піддаються температурним і динамічним впливам. Адже в спекотні літні дні на деяких ділянках залізниці рейки залізничного полотна розігріваються понад 50°С. Коли температура повітря значно підвищується, метал, з якого виготовлені рейки, розширюється. А деформована колія - загроза безпеці руху. Висока температура вимагає зміни умов експлуатації залізниці: у цьому разі швидкість руху поїздів обмежується. Попередження про обмеження швидкості діє в основному з 12-ї по 18-у годину. Тому в дні високих температур залізничники щодня, а подекуди щогодини проводять виміри температури рейок за допомогою спеціальних засобів діагностики. Крім того, організовано цілодобове чергування аварійних бригад, укомплектованих усім необхідним інвентарем та об'їзди колії кілька разів на день.

Прес-центр

 Серпень 2017 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
Яка рубрика в «Магістраль-експрес» Вам подобається найбільше?
Вікно у залізницю (19)
Розмова в купе (14)
Сканворд (8)
Особистість (2)

ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников Залізничне перехрестя
 
Усі права захищено © 1992—2010 Редакція газети "Магiстраль"
За повного передруку матеріалу посилання на статтю обов'язкове.
За часткового передруку матеріалів сайту посилання на www.magistral-uz.com.ua обов'язкове.
Контакти: Тел./факс: 465-01-90, E-mail:magistral@uz.gov.ua