20 липня 2017 / Новини залізниць

Укрзалізниця представила президентам України та Грузії ініціативи з розвитку прямого міжнародного залізнично-поромного сполучення

Під час українсько-грузинського інвестиційного форуму в Батумі директор з вантажних перевезень і логістики ПАТ «Укрзалізниця» Максим Кушнірчук представив ініціативи з розвитку прямого міжнародного залізнично-поромного сполучення для безперешкодного проходження товарів у напрямку Європа – Азія.

Угода про організацію цього сполучення через порти України та Грузії, як зауважив Президент України Петро Порошенко, дозволяє з’єднати дві держави з іншими країнами на Великому шовковому шляху. «Важливим питанням є організація поставок цим маршрутом енергоносіїв з багатого на вуглеводні Каспійського регіону», – зазначив Президент України під час візиту до Грузії.   

Директор з вантажних перевезень і логістики ПАТ «Укрзалізниця» нагадав учасникам інвестиційного форуму, що для реалізації транзитного потенціалу України та стимулювання вантажопотоків в напрямку Європа –Азія, у травні цього року ПАТ «Укрзалізниця» вступило до Міжнародної асоціації «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут». «Подальша інтеграція залізничного транспорту у сполученні між Україною та Грузією передбачає опрацювання тарифних умов, узгодження наскрізних тарифів, оптимізацію графіка руху, актуалізацію роботи з безпаперової технології передачі, використання транспортного документа на інформаційних носіях», – зазначив Максим Кушнірчук.

За шість місяців 2017 року через поромні переправи «Чорноморськ–Поті/Батумі залізничним транспортом України перевезено понад 166 тис. тонн вантажів, що на 50% більше, ніж за перше півріччя 2016 року. Так, експорт зріс на 65%, транзит – на 10%.

 Довідково

Наразі, на залізнично-поромній переправі Чорноморськ–Варна-Поті/Батумі використовуються два поромних судна Пароплавства «Болгарський морський флот» місткістю 108 умовних критих вагонів (два контейнерних поїзда), крім того два поромних судна філіалу Центру транспортного сервісу «Ліски» ПАТ «Укрзалізниця» – «Герої Плевни» та «Герої Шипки» знаходяться на капітальному ремонті.  

Прес-центр

 Серпень 2017 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
Яка рубрика в «Магістраль-експрес» Вам подобається найбільше?
Вікно у залізницю (19)
Розмова в купе (14)
Сканворд (8)
Особистість (2)

ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников Залізничне перехрестя
 
Усі права захищено © 1992—2010 Редакція газети "Магiстраль"
За повного передруку матеріалу посилання на статтю обов'язкове.
За часткового передруку матеріалів сайту посилання на www.magistral-uz.com.ua обов'язкове.
Контакти: Тел./факс: 465-01-90, E-mail:magistral@uz.gov.ua