07 квiтня 2017 / Новини залізниць

Укрзалізниця та ЛХС домовились про спільну реалізацію проекту електрифікації дільниці Ковель – Ізов – Держкордон

ПАТ «Укрзалізниця» планує залучити до реконструкції споруд залізниці з електрифікацією  дільниці Ковель – Ізов – Держкордон регіональної філії «Львівська залізниця» ТОВ ПКП «Металургійна Ширококолійна лінія» (ЛХС).  Для обговорення низки питань щодо реалізації проекту керівники компаній Войцех Балчун та Збігнев Трацихліб  7  квітня 2017 року в Києві провели робочу зустріч та підписали меморандум про взаєморозуміння.

За словами голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцеха Балчуна,  електрифікація дільниці Ковель – Ізов – Держкордон регіональної філії «Львівська залізниця» є одним із пріоритетних інфраструктурних проектів компанії, його реалізація дозволить інтенсифікувати вантажні перевезення між Україною та Польщею.

«На дільницю Ковель – Ізов – Держкордон, яка наразі експлуатується на тепловозній тязі, припадає 90% залізничних перевезень між Україною та Польщею. Завдяки електрифікації ми зробимо потік вантажів на цьому напрямку більш інтенсивним, зможемо зменшити експлуатаційні витрати та спростити технологію організації руху вантажних поїздів», - зазначив Войцех Балчун.

Він також додав, що реалізація проекту, який також передбачає будівництво нової тягової підстанції Володимир – Волинський, дозволить збільшити пропускну  спроможність дільниці з 8 до 18 пар поїздів і прискорити рух вантажних поїздів до 90 км/год, пасажирських і приміських поїздів до 140 км/год.

Для реалізації проекту представники Укрзалізниці та ЛХС домовилися створити робочу групу, під час якої визначатимуться етапи та строки проведення робіт, узгоджуватимуться технічні та інші питання.

Орієнтовна загальна вартість комплексу робіт по всім господарствам, у тому числі виконання проектних робіт, складе понад 1 млрд грн, Укрзалізниця планує виділити ці кошти з плану капітальних інвестицій. Роботи передбачається виконати у 2018-2019 роках.

Довідка.

Металургійна ширококолійна лінія (LHS) — (пол. Linia Hutnicza Szerokotorowa LHS) -одноколійна, неелектрифікована польська залізнична лінія № 65, що простягається від залізничного переходу в Грубешові до залізничної станції Славкув Південний LHS на території Польщі. Залізнична лінія № 65 є найдовшою широкою колією в Польщі. ЇЇ протяжність від державного кордону до вантажної станції Славкув становить 394,650 км.

Прес-центр

 Вересень 2017 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Яка рубрика в «Магістраль-експрес» Вам подобається найбільше?
Вікно у залізницю (19)
Розмова в купе (14)
Сканворд (8)
Особистість (2)

ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников Залізничне перехрестя
 
Усі права захищено © 1992—2010 Редакція газети "Магiстраль"
За повного передруку матеріалу посилання на статтю обов'язкове.
За часткового передруку матеріалів сайту посилання на www.magistral-uz.com.ua обов'язкове.
Контакти: Тел./факс: 465-01-90, E-mail:magistral@uz.gov.ua