06 липня 2017 / Новини залізниць

Укрзалізниця вперше представляє себе на міжнародній конференції Future of Transportation

Делегація ПАТ «Укрзалізниця» вперше бере участь у міжнародній конференції Future of Transportation, що відбувається 5-6 липня в Кельні (Німеччина). Саме на цій платформі вирішується майбутнє європейського транспорту. Серед учасників - представники всіх найбільших операторів Європейського Союзу, великих транспортних компаній, виробників та інвестиційних організацій.

У межах заходу відбуваються дебати щодо розвитку технологічних платформ транспорту, зміни в регуляторному середовищі для розвитку транспорту, а також проблеми фінансування нових інфраструктурних проектів.

ПАТ «Укрзалізниця» на виставці представляють член правління Желько Марчек, директор із стратегічного розвитку та інвестиційної політики Антон Саболевський, директор з інфраструктури Роман Черніцький, директор департаменту корпоративної та соціальної відповідальності Ростислав Курінько та інші. Під час конференції делегація Укрзалізниці провела робочу зустріч із представниками Співтовариства європейських залізниць та інфраструктурних компаній (СЄЗ) (Community of European Railway and Infrastructure Companies (CER)). Під час зустрічі було досягнуто домовленості про інтенсифікацію співробітництва в рамках імплементації Директив ЄС щодо Асоціації України з ЄС. Як зазначив Антон Саболевський, була досягнута принципова домовленість про спільну роботу із захисту інтересів Укрзалізниці в межах даного процесу. Також були проведені зустрічі з представниками інвестиційних кампаній щодо можливості залучення вигідного фінансування інфраструктурних проектів Укрзалізниці. 

Прес-центр

 Серпень 2017 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
Яка рубрика в «Магістраль-експрес» Вам подобається найбільше?
Вікно у залізницю (19)
Розмова в купе (14)
Сканворд (8)
Особистість (2)

ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников Залізничне перехрестя
 
Усі права захищено © 1992—2010 Редакція газети "Магiстраль"
За повного передруку матеріалу посилання на статтю обов'язкове.
За часткового передруку матеріалів сайту посилання на www.magistral-uz.com.ua обов'язкове.
Контакти: Тел./факс: 465-01-90, E-mail:magistral@uz.gov.ua