16 травня 2017 / Новини залізниць

Завдяки рішенням топ-менеджементу Укрзалізниці підприємства, які роками диктували свої умови, знизили ціни на власну продукцію

Топ-менеджмент ПАТ «Укрзалізниця» демонструє безкомпромісний характер і принципову державницьку позицію, коли йдеться про інтереси товариства. Про це йдеться в статті «Коли конкурент наступає на п’яти» автора видання «Урядовий кур’єр» Станіслава Прокопчука. За словами автора, ситуація з тендерами в Укрзалізниці свідчить, що «підприємства, які роками диктували конкурсні умови державі, змушені були знизити ціни на свою продукцію».

Так, у статті йдеться, що попри шалений тиск у ЗМІ, тендерний саботаж та інші квести українських реалій, правління Укрзалізниці крок за кроком вирішує справи згідно з інтересами найбільшого національного перевізника.

Автор статті зауважує, що «вчорашні монополісти стали зговірливішими, втрачають спесивість, побачили в залізничному державному холдингу, що починає потроху реформуватися, конкурента, якого треба поважати». Показовою є історія з тендерами на закупівлю напіввагонів, які не відбулися з причин корпоративної змови монополістів. Крапку в цій історії поставила експертна комісія, створена за результатами наради за участі віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона: Укрзалізниця не занижувала вартості будівництва напіввагонів.

Заводи-філії ПАТ «Укрзалізниця» все успішніше справляються з програмою оновлення рухомого складу. «Такої кількості рухомого складу ніколи не будували на виробничих потужностях Укрзалізниці. Усе здебільшого закуповували. Не завжди за ринковими, конкурсними цінами», — йдеться у статті.

Результати аудиту, проведеного компанією Ernst&Young, автор статті вважає обнадійливими. «За словами голови наглядової ради товариства Євгена Кравцова, звіт відображає позитивні результати діяльності правління Укрзалізниці. А щодо висновку аудиту, то він, як зауважив Войцех Балчун, однозначний: правлінню вдалось оптимізувати роботу компанії – ситуація в Укрзалізниці поліпшується. «Уперше за багато років не ставлять під сумнів її дієздатність», – зазначає голова правління УЗ. У 2016 році ПАТ «Укрзалізниця» порівняно з 2015-м вдалося збільшити доходи від реалізації на 6,4 млрд грн, утричі зменшити збиток від курсових різниць, отримати прибутковий фінансовий результат за національними стандартами бухобліку – 0,3 млрд грн, тоді як у 2015 році був збиток – 683,3 млн грн», – зазначається в статті.

З повною версією статті можна ознайомитися в «Урядовому кур’єрі».

Прес-центр

 Вересень 2017 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Яка рубрика в «Магістраль-експрес» Вам подобається найбільше?
Вікно у залізницю (19)
Розмова в купе (14)
Сканворд (8)
Особистість (2)

ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников Залізничне перехрестя
 
Усі права захищено © 1992—2010 Редакція газети "Магiстраль"
За повного передруку матеріалу посилання на статтю обов'язкове.
За часткового передруку матеріалів сайту посилання на www.magistral-uz.com.ua обов'язкове.
Контакти: Тел./факс: 465-01-90, E-mail:magistral@uz.gov.ua