Передплата

Шановні залізничники!

 Інформуємо вас про передплатну кампанію на періодичні видання ПАТ «Укрзалізниця» на 2017 р. 

У будь-якому відділенні ДППЗ «Укрпошта»  ви можете передплатити такі корпоративні газети:

1)                  Газета «Магістраль-регіональна ПАТ «Укрзалізниця» з регіональною газетою за ціною – 199,98 грн.

Бажаючі тримати руку на пульсі роботи однієї з шести регіональних магістралей мають можливість підписатися на суботній номер «Магістраль-регіональна ПАТ «Укрзалізниця». У газеті «Магістраль Експрес+ТБ» з’явиться вкладка – газета регіональної філії. Це може бути одне з шести видань: «Робітниче слово», «Львівський залізничник», «Чорноморський гудок», «Південна магістраль», «Залізничник Донбасу» чи «Придніпровська магістраль».

Для передплати вам необхідно вказати передплатний індекс газети «Магістраль-регіональна ПАТ «Укрзалізниця» залежно від регіональної філії, в якій працюєте.

2)                  Газета «Магістраль ПАТ «Укрзалізниця» (випуск щосереди) за ціною – 159,98 грн.

Також можете підписатися на «Магістраль ПАТ «Укрзалізниця» й щосереди отримувати ексклюзивну інформацію про діяльність залізничної галузі. Тут дізнаватиметеся про нові проекти, що реалізуються компанією, читатимете інтерв’ю з керівниками, провідними спеціалістами, ознайомитеся з новинами та аналітичними матеріалами з різних сфер діяльності вітчизняного та зарубіжного залізничного транспорту.

3)                  Обидві газети «Магістраль ПАТ «Укрзалізниця» та «Магістраль-регіональна ПАТ «Укрзалізниця», у складі якої випускатиметься регіональна газета, за ціною – 299,96 грн.

Аби бути в курсі того, що відбувається не тільки у рідному виробничому підрозділі, а також у компанії загалом, можна передплатити комплект, до якого входять обидва видання. Зазначимо, що раніше залізничники, які прагнули володіти повною інформацією про життя галузі витрачали на передплату дорожньої газети та газети «Магістраль» майже вдвічі більше, ніж коштує нинішній комплект. 

                Звертаємо вашу увагу, що ті, хто не передплатить жодне з видань до 20 грудня 2017 р. – не отримуватиме газети з 1 січня 2017 р.

               

З повагою –

Договірний відділ філії «Медіацентр «Магістраль»

Pamiatka Mag A4.jpg 

1. Комплект корпоративних видань ПАТ «Укрзалізниця» складається з ви­дань «Магістраль ПАТ «Укрзалізниця» (випуск у середу) та «Магістраль-регіональна ПАТ «Укрзалізниця», у складі якої випускатиметься й газета однієї з регіональних філій (суботній випуск). Ціна для індивідуальних передплатників — 299,96 грн.

Газета «Магістраль ПАТ «Укрзалізниця»+«Магістраль-регіональна ПАТ «Укрзалізниця»+газета регіональної філії «Робітниче слово» для працівників регіональної філії «Південно-Західна залізниця». Передплатний індекс у Каталозі видань України «Укрпошти» — 97737. Для підприємств і організацій — 97743.

Газета «Магістраль ПАТ «Укрзалізниця»+«Магістраль-регіональна ПАТ «Укрзалізниця»+газета регіональної філії «Львівський залізничник» для працівників регіональної філії «Львівська залізниця». Передплатний індекс у Каталозі видань України «Укрпошти» — 97738. Для підприємств і організацій — 97744.

Газета «Магістраль ПАТ «Укрзалізниця»+«Магістраль-регіональна ПАТ «Укрзалізниця»+газета регіональної філії «Чорноморський гудок» для працівників регіональної філії «Одеська залізниця». Передплатний індекс у Каталозі видань України «Укрпошти» — 97739. Для підприємств і організацій — 97745.

Газета «Магістраль ПАТ «Укрзалізниця»+«Магістраль-регіональна ПАТ «Укрзалізниця»+газета регіональної філії «Південна магістраль» для працівників регіональної філії «Південна залізниця». Передплатний індекс у Каталозі видань України «Укрпошти» — 97740. Для підприємств і організацій — 97746.

Газета «Магістраль ПАТ «Укрзалізниця»+«Магістраль-регіональна ПАТ «Укрзалізниця»+газета регіональної філії «Залізничник Донбасу» для працівників регіо­нальної філії «Донецька залізниця». Передплатний індекс у Каталозі видань України «Укрпошти» — 97741. Для підприємств і організацій — 97747.

Газета «Магістраль ПАТ «Укрзалізниця»+«Магістраль-регіональна ПАТ «Укрзалізниця»+газета регіональної філії «Придніпровська магістраль» для працівників регіональної філії «Придніпровська залізниця». Передплатний індекс у Каталозі видань України «Укрпошти» — 97742. Для підприємств і організацій —97748.

Працівники ПАТ «Укрзалізниця» мають вибір і можуть передплатити лише одне з видань корпоративного комплекту.

2. Окремо газету «Магістраль-регіональна ПАТ «Укрзалізниця» з регіональною вкладкою (суботній випуск). Ціна — 199,98 грн.

Газета «Магістраль-регіональна ПАТ «Укрзалізниця»+газета регіональної філії «Робітниче слово» для працівників регіональної філії «Південно-Західна залізниця». Передплатний індекс — 30672.

Газета «Магістраль-регіональна ПАТ «Укрзалізниця»+газета регіональної філії «Львівський залізничник» для працівників регіональної філії «Львівська залізниця». Передплатний індекс — 97732.

Газета «Магістраль-регіональна ПАТ «Укр­залізниця»+газета регіональної філії «Чорноморський гудок» для працівників регіональної філії «Одеська залізниця». Передплатний індекс — 97733.

Газета «Магістраль-регіональна ПАТ «Укр­залізниця»+газета регіональної філії «Південна магістраль» для працівників регіональної філії «Південна залізниця». Передплатний індекс — 97734.

Газета «Магістраль-регіональна ПАТ «Укрзалізниця»+газета регіональної філії «Залізничник Донбасу» для працівників регіональної філії «Донецька залізниця». Передплатний індекс — 97735.

Газета «Магістраль-регіональна ПАТ «Укрзалізниця»+газета регіональної філії «Придніпровська магістраль» для працівників регіональної філії «Придніп­ровська залізниця». Передплатний індекс — 97736.

3. Окремо газету «Магістраль ПАТ «Укрзалізниця», без регіональних вкладок (випуск у середу). Передплатний індекс однаковий для всіх регіональних філій — 33695. Ціна —  159,98 грн.

 Серпень 2017 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
Яка рубрика в «Магістраль-експрес» Вам подобається найбільше?
Вікно у залізницю (19)
Розмова в купе (14)
Сканворд (8)
Особистість (2)

ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников ZDSim.kiev.ua - Клуб железнодорожников Залізничне перехрестя
 
Усі права захищено © 1992—2010 Редакція газети "Магiстраль"
За повного передруку матеріалу посилання на статтю обов'язкове.
За часткового передруку матеріалів сайту посилання на www.magistral-uz.com.ua обов'язкове.
Контакти: Тел./факс: 465-01-90, E-mail:magistral@uz.gov.ua